המוסיקה הכי גרועה ברדיו – ביקורת תחנה

פורסם בתאריך: 7/06/2015

לפני הכלהבהרה: אני ממורמר ומתוסכל שמן ומכוער עם משכנתא ומינוס בבנק שלעולם לא אצליח לסגור. אה וגם יש לי טחוריםאני חושב שמאז המסע ההוא בטירונות שהסמל בעט בי בתחת והפיל אותי עם כל ה 30 קילו שעלי היישר אל תוך הבוץ לפני כל הפלוגה לא הרגשתי כ”כ מחורבן אחרי היום המרוכז הזה שבו נאלצתי להאזין לתחנה שהיא ללא ספק הגרועה ביותר מכל תחנות הרדיו הציבוריות.

הלו חברים, שדרנים, עורכים וכל מי שעובד בתחנה הזאת ניוז פלאש – אתם אולי תחנת בוטיק בכפר ירכא בערך, עם אותם אחוזי האזנה, אבל אין שום דבר בוטיקבממבו גמבו ששמעתי במהלך 12 השעות הגרועות בחיי. ואיך לעזאזל תפתרו את כשלי הרדיו המקומישאתם זה הכשל הכי גדול שהיה פה אי פעם.

התחנה הזאת, היא לא תחנת רדיוהיא לווין שהקשר איתו אבד מתישהו בשנות ה70 של המאה הקודמת (בדיוק כמו בשיר ההוא של דיויד בואי) ומתעופף לו בחלל מבלי לדעת באיזה שנה אנחנואבד הקשר עם התחנה יוסטון ויש לנו בעיה, אנחנו בשנת 2015 אבל השירים שמככבים בתחנה הזאת נולדו רובם בשנות ה 60 ה70 ה80 וה90 פה בערך מסתיים המנעד המוזיקלי של התחנה.

אין שום דבר “בוטיק” בממבו ג‘מבו ששמעתי - 88FM

אין שום דבר “בוטיק” בממבו ג‘מבו ששמעתי – 88FM

חמור מזה, זה שיש תחושה שחבורת השדרניםשבטח כולם מכירים את כולם ומרגישים שהם חלק מסיירת פיקוד הג”א, מנסים להוכיח לחבריהם שהנה מצאתי שיר יותר נידח. והנה מצאתי סקיצה של דיויד בואי שנשמעת כמו תחת אבל היי אנחנו תחנת בוטיק.
הקו המוזיקלי של התחנה הוא שאין קו מוזיקלי לתחנהאיש הישר בעיניו יעשה. גאזרוק שנות ה 70 , להקות בריטיות ואמריקאיות מהשוליים של השוליים הכל הולךבליל חסר כיוון.

התנשאות וטימטום כזה הרבה זמן לא שמעתי אבל אולי כדאי שמישהו יגיד את האמת פעם אחת ולתמידמה הכוונה שאתם מדירים את להיטי הרגעאתם יודעים איזה מוזיקה נפלאה מושמעת בעולם האמיתי? (כשאני מתכוון לעולם האמיתי זה לא העולם שמתחיל בירקון ונגמר בבלפור) אבל מה לכם לכל אלההרבה יותר קל ופשוט לשלוף שוב את השירים של לו ריד ודיויד בואי ולערוך עוד תוכנית ספיישל לכבודם.

תחנה תל אביבית מנותקת שמייצגת יפה את הבועה התל אביבית שכולם אוהבים לשנואזה בסדר שיש תחנה אחת כזאת, אבל כבר יש אחת והיא נקראת רדיו תל אביבלמה שמשלם המיסים ישלם עבור תחנה אבודה ומסכנה בעלת רייטינג מזערי.

הגיע הזמן להעיר את התחנה הזאת מחלום הבוטיק שהיא נמצאת בו. יפה שעה אחת קודם.


תגובות

  1. מאת: רוני ב: 2015-07-22 [הגב/י]

    יש לא מעט תחנות כאלה, אבל תכלס אם לא הן על מי נקרקר?

כתבו לנו דעתכם...

השאר/י תגובה