שלום חנוך VS מירי רגב

פורסם בתאריך: 28/05/2015

אם שום דבר לא ישתנה בשעות הקרובות, שלום חנוך, עלול למצוא את עצמו בתוך סערה פוליטית. הערב יפתח פסטיבל ישראל בירושלים בקונצרט רוק של שלום חנוך, בו הוא ישיק את אלבומו החדש “המקרה והטעות”, כשעל הבמה הוא יארח את יהודה פוליקר, ברי סחרוף ודני סנדרסון.
אתמול נודע, כי הנהלת הפסטיבל הזמינה את חברת הכנסת ושרת התרבות והספורט, מירי רגב, לנאום לפני תחילת המופע. שלום חנוך, ששמע על כך רק אתמול, יום אחד לפני המופע, אמר כי לא יהיה מוכן לכך ששום פוליטקאי ינאם לפני מופע שלו.

יצטרך לנאום או לא? שלום חנוך הערב בפסטיבל ישראל

יצטרך לנאום או לא? שלום חנוך הערב בפסטיבל ישראל

לדבריו של חנוך, לא מדובר במופע שנרכש ע”י פסטיבל ישראל, אלא כי מדובר במופע עם קופה פתוחה, ולכן הוא מסרב לכך שהגברת רגב תנאם לפני שהוא עולה לבמה.

חנוך טוען שהוא לא יבטל את המופע בכל מקרה, מכיוון שאין הוא מעוניין לפגוע בקהל שלו, שרכש את הכרטיסים במיטב כספו. “היה ואכן יעלה פוליטיקאי על הבמה וישא דברים, אני מתכוון להביע את דעתי ולהגיב בצורה חריפה כפי שאני חושב שצריך. אני לא מתכוון להחרים את הקהל שמגיע לראות הופע השלי” צוטט חנוך למדור התרבות של YNET.

ממשרד יחסי הציבור של שלום חנוך מבקשים להבהיר כי במשך שנים רבות שלום לא מאפשר לפולטיקאים מכל גווני הקשת, לשאת דברים בהופעותיו. ואין לו דבר אישי כנגד השרה מירי רגב.
רגב טענה כי הוזמנה ע”י הנהלת הפסטיבל, ואם ההחלטה תשתנה, אין היא מתכוונת להפריע להתנהלות ולשום אמן. לדבריה היא מכבדת את שלום חנוך ואף אוהבת את יצירותיו.

 


כתבו לנו דעתכם...

השאר/י תגובה